Pożyczka refinansująca umożliwia przedłużenie okresu spłaty, co może okazać się bardzo pożyteczne w sytuacji braku możliwości spłaty szybkich pożyczek chwilówek, które bardzo często są udzielane na krótki czas np. 30 dni.

 

Pożyczki refinansujące stały się alternatywą dla przedłużenia spłaty pożyczki, które stało się niemożliwe po nowelizacji ustawy antylichwiarskiej, która ograniczyła możliwość prolongowania (wydłużenia w czasie) pożyczki. Wprowadzona w to miejsce pożyczka refinansującą jest zgodnym z prawem produktem finansowym, dzięki czemu można uniknąć przykrych i bolesnych skutków braku spłaty zobowiązania finansowego na czas. Osobom, które borykają się z problammi finansowymi, mogą pomóc pożyczki przez Internet w NetCredit.

Refinansowanie pożyczki – na czym polega?

 

Refinansowanie pożyczki to w wielu przypadkach najlepsza opcja, jeśli jesteś pewny, że zaciągnięte przez Ciebie zobowiązanie nie zostanie spłacone na czas. Jeśli okazało się, że po wyborze odpowiedniej pożyczki, nie jesteś w stanie spłacić zobowiązania, warto najpierw skontaktować się z przedstawicielami pożyczkodawcy.

 

Możesz być pewny, że pożyczkodawca pomoże Ci w znalezieniu najlepszego rozwiązania, dzięki któremu wybrniesz z problemu braku spłaty zobowiązania w terminie.

Pożyczka na spłatę zobowiązania

 

Pożyczkodawca umożliwia zaciągnięcie całkowicie darmowej pożyczki, która jest pozbawiona jakichkolwiek kosztów. Taka oferta z pewnością pomoże Ci w spłacie nieuregulowanych zobowiązań finansowych, takich jak pożyczka gotówkowa, czy kredyt konsumpcyjny. Pamiętaj, że darmowa pożyczka to promocyjna oferta przeznaczona jedynie dla nowych klientów, którzy do tej pory nie zaciągali żadnego zobowiązania.

Darmowa pożyczka jest pozbawiona prowizji za udzielenie kredytu, która stanowi swego rodzaju wynagrodzenie dla instytucji finansowej. Oprocentowanie promocyjnej oferty jest równe 0%. pod warunkiem terminowej spłaty. Co ważne, zarówno pierwsza bezpłatna pożyczka, jak i kolejne zobowiązania finansowe są udzielane błyskawicznie, dzięki czemu możesz otrzymać dodatkowe pieniądze nawet po kilkunastu minutach od złożenia wniosku.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

+ 38 = 43